mertoglu çevre tasarım, oyun parkı, oyun parkları
EnglishTürkçeInstagramTwitterFacebookContactHome

Çocuk Parkı

Çocuk Parkı

Çocuk Parkı SoftPlay
İçerisinde yaklaşık olarak 7-9 santimetre çapında toplar kullanılmaktadır. İstediğiniz projeye göre uygulamalar yapılabilmekte olup, turuncu, sarı, kırmızı, mavi, yeşil mor, lila ve beyaz renk çeşitleri ile brandaya sahiptir. Çevre koruma ağı polipropilen iplik kullanılarak düğümsüz örgü sistemi ile yapılmaktadır.

Çocuk Parkı Hem eğlenceli hem de sportif aktiviteyi bütün yönleriyle size sunuyor.

MertogluSoft Play Profosyonel Keşif Ekipleri ile Yerinize Gelerek Doğru Seçimleri Yapmanıza Yardımcı Olarak Projelendirmekte ve Montaj Ekipleri ile Ürünleri Yerinizde En Kısa Sürede Hazır Olacak Şekilde Kurulumlarını Yaparak Teslim Etmektedir. 
 
Çocuk Parkı Mertoğlu Soft Play yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere Çocuk Parkı ve Oyun Grupları satış üretim ve pazarlama sistemleri ile faaliyet vermektedir.

Anaokulları, Kreşler başta olmak üzere, Alışveriş Merkezleri Tema Parklar Açık Alan Parklar veya Kapalı Alanlarınızı Çocuk Parklarına Dönüştürmek İstiyorsanız Size Bir Telefon Kadar Yakınız. 

Çocuk Parkı Teslimini ve Kurulumlarını A’dan Z’ye Yaparak Size Anahtar Teslimi sunmaktadır. 

Mertoğlu Soft Play Profosyonel Keşif Ekipleri ile Yerinize Gelerek Doğru Seçimleri Yapmanıza Yardımcı Olarak Projelendirmekte ve Montaj Ekipleri ile Ürünleri Yerinizde En Kısa Sürede Hazır Olacak Şekilde Kurulumlarını Yaparak Teslim Etmektedir. 
 
Çocuk Parkı Sektöründe faaliyet gösteren MERTOĞLU KENT MOBİLYALARI A.Ş. tasarım ve üretim kalitesini süreklilik içerisinde arttırarak yoluna devam etmektedir. Tasarım, üretim, satış ve satış sonrası tüm aşamalarda gösterdiği özenle tercih nedeni olan Çocuk Parkları, binlerce oyun alanını süslemekte, dayanıklılığı ile de onlarca yıl hizmet vermeye devam edecektir.

 

Mertoğlu Çevre tasarım 

Çocuk Oyun Parkları

Çocuk parkı,ve
Kent Bahçe Mobilyaları İmalatı yaparak,Mertoğlu Kent Mobilyaları ismi ile anılmaktadır

  Bizi tweeter'dan takip edin Bizi Facebook'tan Takip Edin Bizi Facebook'tan Takip Edin

             Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz

                                  

Tümü İçin tıklayınız
                                                                                                              


Yukarı Çık